IWA KOS-SUROWKA
Psycholog, Psychoterapeuta psychodynamiczny, Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
 
Paris 75009
 
Email: surowka.psychotherapy@gmail.com 

Telefon: 06 43 45 42 64

Strona: www.parispychotherapy.fr

Oferuję dostosowaną do indywidualnych potrzeb psychoterapię, osobom dorosłym i nastolatkom, w Paryżu. W zależności od Twoich potrzeb istnieje możliwość rozpoczęcia zarówno krótko-terminowej i długoterminowej terapii.
Jestem certyfikowaną psychoterapeutką psychodynamiczną akredytowaną przez British Psychoanalytic Council (BPC), oraz certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (AFTCC, BABCP). Jestem także dyplomowanym psychologiem (N° ADELI 949322945).

W moim gabinecie zapewniam pełne zrozumienie i empatię dla Twoich trudności. Rozumiem jak wiele odwagi wymaga zaangażowanie się w zrozumienie samego siebie i swoich potrzeb, oraz dokonanie zmian w swoim życiu. Korzystając z mojego doświadczenia i wiedzy z pełnym zaangażowaniem pomogę Ci w lepszym rozumieniu Twoich emocji, relacji i doświadczeń, oraz przepracowaniu Twoich trudności.

Nabierałam wieloletniej praktyki w Brytyjskiej Służbie Zdrowia (NHS), między innymi w prestiżowej Klinice Tavistock and Portman w Londynie. Specjalizuję się w zaburzeniach depresyjnych, lękowych, niskiej samoocenie, trudnościach w relacjach, traumach, radzeniem sobie ze stresem oraz brakiem poczucia sensu życia.
Przyjmuje pacjentów w moim gabinecie w Paryżu lub poprzez aplikacje takie jak Zoom czy Skype.

Siret number : 85205883300017
N° ADELI 949322945
 

BACK TO LIST